Onların desteğiyle,

Herşey mümkün

TOOLSY

TOOLSY

ETSY SEO and inspiration tool

NAVLUNGO

NAVLUNGO

Online ödeyin ve gönderinizi takip edin. Belgelerinizi sisteme yükleyerek gönderinizi tamamlayın ve ödemenizi online olarak kolayca yapın

OZON

OZON

Ozon Global ile Rusya Pazarında Milyonlara Ulaşın! 2022 sonunda Türkiye’de Rusya'ya kolay e-ihracat imkanı sunan ilk operasyon olan Ozon Global, satıcılarına benzersiz fırsatlar sunuyor. Güçlü lojistik altyapısı ve geniş müşteri kitlesi, Türk satıcıların Rusya'da geniş kitlelere kolayca ulaşmasını sağlıyor. Rusya'nın büyük ve çeşitli tüketici tabanı, satıcılar için eşsiz bir büyüme potansiyeli sunuyor. Ozon Global'in teknolojik destek ve pazar analizi araçları, yenilikçi ürünlerle rekabet avantajı sağlıyor. Bu etkileyici fırsatlarla dolu pazarda başarıya giden yolu keşfedin!

MİNOR STÜDYO

MİNOR STÜDYO

E-ticaret işletmeleri ve girişimlere görsel içerikler hazırlayan butik bir prodüksiyon ajansıdır. Yıllar içinde bu alanda uzmanlaşarak görsel çözümlerinde alanında farklılaşmıştır. İşletmelerin en temel seviyedeki görsel ihtiyaçlarına cevap vermek için minorstüdyo hizmetini e-ticaret satıcılarına sunmuştur.

QNB FINANSBANK

QNB FINANSBANK

Find what’s selling well on Etsy, so you can launch better, sell more, build bigger, and of the market! 

IKAS

IKAS

Benzemez Kimse ikas'a Benzersiz E-Ticaret Paket Özellikleri ile ikas Güveni Size En Başından Verir.

Pattern

Sektöre Yönelik İnanılmaz Etkinlikleri Birlikte İnşa Edelim

Sponsor olarak yalnızca geniş bir kitleye ulaşmakla kalmayacak, aynı zamanda sektör liderleriyle doğrudan etkileşim kurma ve marka görünürlüğünüzü artırma şansına da sahip olacaksınız.